Rasy

Go down

Rasy

Pisanie  Eien Hirase on Pon Gru 14, 2015 6:51 pm


Ludzie

Najstarsza rasa żyjąca w tym wymiarze, licząca już sobie kilkaset lat. Jako pierwsi spomiędzy wymiarów zgłębili pojęcie esencji i jej własności. Wykazują nieprawdopodobną biegłość w wykorzystywaniu tej mistycznej mocy do celów bitewnych. Od czasu nagłośnienia sprawy związanej z Esencją, na świecie zapanowały wojny i masowe mordy. Średnio 1 na 5 ludzi posiada w sobie tą magiczną energię.

Ludzkie bonusy rasowe: Dodatkowe 5,000 pkt. magicznej esencji + możliwość przemiany w pół demona po wypiciu krwi drugiej rasy.


Demony

Przybysze z innego wymiaru, którzy zawitali do tego wymiaru przez dziurę między wymiarami. Byli następnymi, którzy zgłębili tajniki wykorzystania energii zwanej Esencją i, w przeciwieństwie do ludzi, każdy demon posiada w sobie cząstkę tej mocy. Nie potrafią się nią jednak posługiwać tak biegle jak ludzie, są jednak od nich silniejsi pod innymi względami. Anatomicznie są podobni do ludzi, wyróżnia ich tylko czerwony kolor tęczówki oraz, niekiedy, ogon wyrastający z tylnej części ciała.

Demoniczne bonusy rasowe: +35 pkt. do rozdania w statystyki + wzmożona regeneracja


Półdemony

Trudno tak naprawdę nazwać to oddzielną rasą. Jest to hybryda człowieka z demonem, stworzona poprzez wypicie demonicznej krwi przez osobnika rasy ludzkiej. Na odwrót nie przyniesie żadnych skutków. Po skosztowaniu krwi demona, człowiek traci momentalnie przytomność, a z jego ciała wydzielana jest niesamowita ilość esencji, która przyjmuje barwę czarną. Po przebudzeniu, nowo powstały półdemon jest wielokroć silniejszy. Na całym jego ciele pojawiają się liczne, czarne tatuaże.

Natychmiastowy bonus po wypiciu demonicznej krwi: 50% większe statystyki, 25% więcej esencji


Zastrzeżenie! Człowiek wypić może tylko krew demona granego przez gracza. Kolejnym wymogiem jest, aby gracz-demon był martwy.
avatar
Eien Hirase
Admin

Imię : Eien
Nazwisko : Hirase
Wiek : 19
Rasa : Człowiek
Krzepa : 30|50
Liczba postów : 37
Join date : 07/11/2015

Zobacz profil autora http://zessenzan-gaiden.power-rpg.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach