Tawerna pod Nocnym Krukiem

Go down

Tawerna pod Nocnym Krukiem

Pisanie  Eien Hirase on Sob Gru 19, 2015 11:12 pm

Jedno z bardziej skomplikowanych miejsc w zachodnim bloku Arakuji. Był to wystający ponad okolice prostokątny budynek. Posiadał kilkanaście wejść ustawionych na różnych
poziomach w różne strony świata. Budynek będąc zachodnim wejściem na most łączący obydwa brzegi stanowił wręcz coś na wzór rynku. Tylko brak tu było stoisk. Budynek nie jest w całości jednym blokiem.
Jest to kwadratowy plac otoczony pierścieniem budynków ciągnącym się w górę przez kilkanaście poziomów. Na tymże kwadratowym placu znajdowała się część karczemna. Stoły, lada z barmanem i takie tam.
Na tym samym poziomie w pierścieniu znajdowało się biuro zarządcy, kuchnia i "sypialnie" dla pracowników. Od poziomu wyżej w górę znajdowały się zaś pokoje do wynajęcia oraz okazjonalnie małe tarasiki z stołami
coby to odpocząć można było bez schodzenia na sam dół. Budynek należy do wielkiego rodu Arahna, który jednocześnie kontroluję dzielnice mieszkalną a wraz z nią praktyczną większość zachodniego kompleksu.
Jako iż jest to budynek bezpośrednio podlegający temuż rodowi, jego zbrojni wojowie dość mocno się tu zagościli tworząc na ostatnich dwóch piętrach baraki.
avatar
Eien Hirase
Admin

Imię : Eien
Nazwisko : Hirase
Wiek : 19
Rasa : Człowiek
Krzepa : 30|50
Liczba postów : 37
Join date : 07/11/2015

Zobacz profil autora http://zessenzan-gaiden.power-rpg.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach