Klinika

Go down

Klinika

Pisanie  Eien Hirase on Sob Gru 19, 2015 8:19 pm

Jest to dawny dwór stanowiący początek Shinsato, został on przekształcony na klinikę w której ludzie leczeni są ze wszelkich przypadłości, od zwykłego bólu głowy po choroby psychiczne oraz fizyczne stany krytyczne. Wejście do kliniki jest olbrzymią bramą z dwoma posągami przedstawiającymi bliżej nieokreślonych ludzi. Posiada ona sporawy dziedziniec z stawami, drzewami czy ławkami. Jest tu praktycznie zawsze cicho co pozwala się ludziom zrelaksować. Dziedziniec stanowi też punkt przejścia do wielkiego drzewa. Klinika sama w sobie jest wielce rozbudowana, sporych rozmiarów, efektywnie działająca recepcja.
Wiele gabinetów lekarskich, sal operacyjnych czy nawet izolatek dla umysłowo chorych, rozmieszczonych tak żeby sobie nie przeszkadzały. Całe miejsce utrzymywane jest w niezwykłej czystości, wręcz można jeść z podłogi.
Personel jest niezwykle doświadczony i nawet mimo sporego ruchu cała klinika działa bez zarzutów. Kolejki maksymalnie osiągają 2-3 osoby. Miejsce to jako jedno za najważniejszych dla ludzi jest silnie bronione, mury dookoła oraz wzmocnione drzwi w masywnej bramie w połączeniu z stacjonującymi tu żołnierzami sprawiają wręcz wrażenie jakoby był to prędzej zamek jakiegoś cesarza niż zwykła klinika.
avatar
Eien Hirase
Admin

Imię : Eien
Nazwisko : Hirase
Wiek : 19
Rasa : Człowiek
Krzepa : 30|50
Liczba postów : 37
Join date : 07/11/2015

Zobacz profil autora http://zessenzan-gaiden.power-rpg.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach